Okrągłe podświetlane lustro energooszczędne LED 70×70 Heze
Cena regularna:
569,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Lustro wykonane jest z 5-milimetrowego szkła, co zapewnia mu odpowiednią wytrzymałość i trwałość. W przeciwieństwie do tradycyjnych luster, nie posiada warstwy miedzi, co wpływa na jego wygląd i charakterystykę odbicia światła. Posiada technologię przeciwdziałającą parowaniu, dzięki czemu jest idealne do zastosowań w łazience lub innych wilgotnych pomieszczeniach, zapewniając klarowne odbicie nawet po długim prysznicu.
● Wokół obwodu lustra zamontowana jest dwukolorowa listwa świetlna, umożliwiająca wybór między światłem ciepłym (3000K), a zimnym (6000K), co pozwala na dostosowanie atmosfery oświetleniowej do indywidualnych preferencji.
● Lustra wyposażone są w energooszczędne diody LED, zapewniając jasne, równomierne oświetlenie przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej.
Informacje techniczne
| Wysokość | 700 mm |
| Szerokość | 700 mm |
| Napięcie wejściowe | 90-250V |
| Napięcie wyjściowe | 12V |
| Stopień ochrony zasilacza | IP44 (odporność na wilgoć i pył) |
| Liczba diod LED | 120W/mb |
| Pobór mocy | 9.6W/mb |
| Żywotność diod | 20 000H |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty