Tom 211 SteelQ zlewozmywak satyna z syfonem 1-komorowy z/o
Cena regularna:
185,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis produktu
Tom 211 to elegancki i wyróżniający się nowoczesnym designem zlewozmywak posiadający jedną dużą komorę i praktyczny duży ociekacz, jest wspaniałym wykończeniem wnętrza. Nadaje szyku każdej kuchni.
Syfon i odpływ w komplecie. Wykończenie to stal szczotkowana.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Długość x szerokość zlewozmywaka | 770 mm x 500 mm |
| Głębokość komory | 160 mm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2" |
| Wymiary komory | 395 mm |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Pojemność komory | 20 litrów |
| Montaż w szafce | od 45 cm |
Rysunek techniczny
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się
Waluty
